باربری دولت با پوشش سراسری تهران و شهرستانها

اتوبار دولت به صورت همه روزه و همه ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه دولت می باشد. چندین سال تجربه ی ما در این کار باعث میشود جای نگرانی برا شما باقی نماند. اتوبار در ما در دولت برای یک اثاث کشی دقیق و بی دغدغه در خدمت شما است.

ما پس از چندین سال فعالیت در این عرصه مفتخریم خدمات حرفه ای اتوبار دولت به شما ارائه دهیم. باربری دولت دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران و شمیرانات است. باربری دولت دارای کامیون های بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد. بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید.

باربری دولت با سال ها سابقه ی درخشان در صنعت جابجایی دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران می باشد. از افتخارات اتوبار دولت این است که از ابتدای کار تا اتمام کار رضایت مشتری را جلب میکنیم. شرکت جابجایی و ترابری اتوبار و باربری گلها را به خاطر بسپارید. اتوبار دولت با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد.

88361590 88535905 44041076 44013110 09127122611
44047140 22140314 22140611 44975765 44975768

کارگران حرفه ای اسباب کشی دولت

ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.اتوبار دولت تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست.این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.کارگران تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد.شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری دولت بهره مند گردید.

کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانند در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند.کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری دولت به منزل جدیدتان منتقل کنید.لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.دو دهه تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند.

رانندگان ماهر باربری دولت

البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار استفاده کنید.رانندگان ماهر باربری دولت با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.سرویس مخصوص اتوبار دولت و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی دولت هم ارائه میشود. کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.

کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.رانندگی حرفه ای کامیون های باربری دولت از ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.شرکت ما در منطقه باربری دولت تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار دولت بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.

سرویس های بسته بندی دولت

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی دولت است.هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود.کارتن های چند لایه هم در هزینه صرفه جویی میکند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان می آورد.بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود.

استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی دولت میباشد.همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود.تجهیزات مناسب برای بسته بندی هم امری مهم در بسته بندی وسایل خواهد بود.

شرکت باربری دولت سرویس های بسته بندی دولت وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند.بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود.باربری دولت از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.

 

به اتوبار گلها تهران چه امتیازی میدهید ؟
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]