باربری و اتوبار فاطمی بصورت شبانه روزی

باربری در فاطمی با سال ها سابقه ی درخشان در صنعت جابجایی دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران می باشد. برای یک اثاث کشی رویایی و به یاد ماندی کافیست یک بار با باربری و باربری فاطمی تهران تماس بگیرید. بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید.

اتوبار و باربری فاطمی آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است. امکان حمل و نقل از هرنقطه به هر نقطه دیگر با 100% تضمین و با بیمه نامه معتبر به صورت شبانه روزی را دارا هستیم. ما به صورت شبانه روزی در اتوبار فاطمی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی هستیم. پوشش سراسری اتوبار فاطمی گلها در تهران شامل باربری در شمال تهران ، غرب تهران ، شرق و مرکز تهران است .

از افتخارات باربری فاطمی این است که از ابتدای کار تا اتمام کار رضایت مشتری را جلب میکنیم. سریع ترین خدمات باربری فاطمی در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس . شرکت جابجایی و ترابری اتوبار و باربری گلها را به خاطر بسپارید. جابجایی و باربری جهیزیه عروس ، کالای تجاری و اداری به تمام نقاط تهران و شهرستانهای به صورت شبانه روزی از توانایی های ماست.

88361590 88535905 44041076 44013110 09127122611
44047140 22140314 22140611 44975765 44975768

بسته بندی ویژه باربری فاطمی

کارتن های چند لایه هم در هزینه صرفه جویی میکند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان می آورد.همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود.شرکت باربری فاطمی سرویس های بسته بندی فاطمی وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند. باربری فاطمی از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی فاطمی است.بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.کارگران بسته بندی در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود.

     

کارگران ماهر و بااخلاق

بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری فاطمی به منزل جدیدتان منتقل کنید.اتوبار فاطمی تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست.کارگران اتوبار متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری فاطمی هستند. کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری فاطمی با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.

در مجموعه ما همیشه رعایت اخلاق و ادب توسط کارگران جز اولین اصول کاری بوده است.دو دهه تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند. کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.

      

اتوبار فاطمی بصورت شبانه روزی

باربری در فاطمی آماده سرویس دهی به شما در هر لحظه و هرکجای تهران با بهترین خدمات است.چرا که نیاز به حمل محموله های در کلان شهر ها در تمامی ساعات شبانه روز وجود دارد.با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود.

محدودیت زمانی در کار اتوبار فاطمی تهران تقریبا بی معناست.این یک اتفاق طبیعی در باربری فاطمی آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است.هر ساعت از شبانه روزی که نیاز به خدمات اتوبار فاطمی داشته باشید میتوانید با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید.اتوبار فاطمی آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست. لذا در ساعات غیر اداری و کاری هم میتوانید باربری فاطمی را در کنار خود داشته باشید.

انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده

البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار استفاده کنید.کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.سرویس مخصوص باربری فاطمی و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی فاطمی هم ارائه میشود.

تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.کامیونت مخصوص اثاث کشی فاطمی ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری فاطمی را از ما بخواهید.رانندگان ماهر باربری فاطمی با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.

شرکت ما در منطقه باربری در فاطمی تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار فاطمی بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.

اسباب کشی فاطمی مقرون به صرفه

تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت.با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی فاطمی مقرون به صرفه داشته باشید.مشاوره رایگان باربری فاطمی برای انتخاب بهترین سرویس ها را از ما بخواهید.

همکاران ما با توجه به حجم لوازم و اثاثیه شما مناسب ترین سرویس را برایتان ارسال خواهند کرد.شما همشهریان تهرانی میتوانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید.برای آگاهی از مناسب ترین سرویس حمل و نقل برای شما ، از خدمات اتوبار ما استفاده کنید.متناسب با اینکه حجم محموله و مسافت مبدا و مقصد شما چقدر باشد برای شما بهترین سرویس را ارسال خواهیم کرد.

88361590 88535905 44041076 44013110 09127122611
44047140 22140314 22140611 44975765 44975768

نقشه منطقه های تهران

به اتوبار گلها تهران چه امتیازی میدهید ؟
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]