باربری آفریقا با پوشش سراسری تهران

برای در اختیار داشتن خدمات اتوبار آفریقا میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. اتوبار آفریقا با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد. ما پس از چندین سال فعالیت در این عرصه مفتخریم خدمات حرفه ای اتوبار در آفریقا به شما ارائه دهیم.

اگر به دنبال یک اثاث کشی بدون استرس و بدون دغدغه هستی نیازی به اتلاف وقت نیست. بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید. باربری در آفریقا دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران و شمیرانات است. اتوبار آفریقا آماده خدمت رسانی به اهالی محترم آفریقا می باشد.

اتوبار در آفریقا برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است. چندین سال تجربه ی ما در این کار باعث میشود جای نگرانی برا شما باقی نماند. سریع ترین خدمات باربری آفریقا در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس . ما به صورت شبانه روزی در باربری در آفریقا آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی هستیم.

88361590 88535905 44041076 44013110 09127122611
44047140 22140314 22140611 44975765 44975768

 

خدمات ویژه باربری آفریقا

 • با پرسنلی خوش اخلاق و مجرب با 30 سال سابقه درخشان
 • شرکت و ادارات با بسته بندی و پرسنل جوان و کار آمد
 • باربری آفریقا دارای خدمات حمل اثاث و باربری لوکس
 • اتوبار و باربری آفریقا متخصص در امر بسته بندی به روش کشورهای اروپایی
 • اعزام نیروی مجرب و ماهر باربری در در محدوده آفریقا
 • بسته بندی اثاثیه منزل باسلفون کارتون مخصوص وچسب
 • کارگر ماهر و با تجربه و خوش اخلاق و با ادب
 • باربری آفریقا متخصص در حمل اثاثیه منزل ، شرکت ها ، ادارات ، جهیزیه عروس ، مبلمان ، یخجال ساید بای ساید ، گاوصندوق شما
 • بسته بندی پیشرفته توسط افراد کاردان و باتجربه
 • با بیمه و بارنامه دولتی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل
 • ارسال سرویس مجهز و متناسب با حجم کار با امکانات کامل
 • با اتوبار و باربری آفریقا نگران جابجای خود نباشید.

  

بسته بندی مخصوص فرش ها

بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.دارای کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند.هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود.اتوبار آفریقا از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.

اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود.شرکت باربری در آفریقا سرویس های بسته بندی آفریقا وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند.بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی آفریقا است.مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی آفریقا میباشد.همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود.کارگران بسته بندی در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود.

کامیون های مسقف و موکت کاری شده آفریقا

شرکت ما در منطقه باربری آفریقا تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.رانندگی حرفه ای کامیون های باربری آفریقا از ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.رانندگان ماهر اتوبار آفریقا با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.

سرویس مخصوص باربری در آفریقا و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی آفریقا هم ارائه میشود.تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار آفریقا بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.کامیونت مخصوص اثاث کشی آفریقا ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری آفریقا را از ما بخواهید.

کارگران آفریقا جوان و کارآزموده

این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.دو دهه تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند. شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری آفریقا بهره مند گردید.

بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری آفریقا به منزل جدیدتان منتقل کنید.لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.

کارگران باربری متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری آفریقا هستند.اتوبار آفریقا تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست.در مجموعه ما همیشه رعایت اخلاق و ادب توسط کارگران جز اولین اصول کاری بوده است.کارگران تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد.

به اتوبار گلها تهران چه امتیازی میدهید ؟
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]