اتوبار و باربری ایران زمین با خدمات ویژه

برای یک اثاث کشی رویایی و به یاد ماندی کافیست یک بار با باربری و اتوبار ایران زمین تهران تماس بگیرید. ما پس از چندین سال فعالیت در این عرصه مفتخریم خدمات حرفه ای اتوبار ایران زمین به شما ارائه دهیم. سریع ترین خدمات باربری ایران زمین در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس . اتوبار و باربری ایران زمین آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است.

برای در اختیار داشتن خدمات اتوبار ایران زمین میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. اگر به دنبال یک اثاث کشی بدون استرس و بدون دغدغه هستی نیازی به اتلاف وقت نیست. باربری ایران زمین با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد. شما از هر کجای تهران که باشید فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

باربری ایران زمین با سال ها سابقه ی درخشان در صنعت حمل و نقل دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران می باشد. پوشش سراسری اتوبار ایران زمین گلها در تهران شامل باربری شمال تهران ، غرب تهران ، شرق و مرکز تهران است . بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید. اتوبار در ما در ایران زمین برای یک اثاث کشی دقیق و بی دغدغه در خدمت شما است.

88361590 88535905 44041076 44013110 09127122611
44047140 22140314 22140611 44975765 44975768

کارگران حرفه ای اسباب کشی ایران زمین

ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.کارگران باربری در متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری ایران زمین هستند.بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری ایران زمین به منزل جدیدتان منتقل کنید.

لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.دو دهه تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند.کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری ایران زمین با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.اتوبار ایران زمین تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست.

کارگران تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد.این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.در مجموعه ما همیشه رعایت اخلاق و ادب توسط کارگران جز اولین اصول کاری بوده است.

      

باربری ایران زمین دارای کامیون ها و کامیونت های مجهز

تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.رانندگان ماهر باربری ایران زمین با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.کامیونت مخصوص اثاث کشی ایران زمین ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری ایران زمین را از ما بخواهید. خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار ایران زمین بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.

سرویس مخصوص باربری در ایران زمین و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی ایران زمین هم ارائه میشود.کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.شرکت ما در منطقه اتوبار ایران زمین تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است. رانندگی حرفه ای کامیون های باربری ایران زمین از ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.

88361590 88535905 44041076 44013110 09127122611
44047140 22140314 22140611 44975765 44975768

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.کارگران بسته بندی در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود.بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود.

همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود.هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود.دارای کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند.کارتن های چند لایه هم در هزینه صرفه جویی میکند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان می آورد.

خدمات ویژه باربری و اتوبار ایران زمین

 • باربری ایران زمین دارای کامیون های بزرگ حمل اثاث و موکت کاری شده و هر کامیون مجهز به ۳۰ عدد پتو میباشد
 • حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات به تمام نقاط تهران
 • مشاوره رایگان اثاث کشی آسان و راحت برای ارائه مناسب ترین سرویس
 • حمل اجسام سنگین از قبیل : گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ساید بای ساید
 • اتوبار و باربری ایران زمین متخصص در امر بسته بندی اثاثیه.
 • کامیون ها و کامیونت های مجهز به موکت و پتو برای جلوگیری از ضربه
 • اتوبار ما در ایران زمین متخصص در حمل اثاثیه منزل
 • حمل بار به تمام نقاط کشور با بیمه
 • اتوبار در ایران زمین دارای کارگران خوش اخلاق و حرفه ای.
 • باربری و باربری ایران زمین دارای کامیونهای بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد.
 • باربری ایران زمین پیشرو در صنعت جابجایی با و اثاثیه منزل به تمام نقاط تهران و شهرستانها با بیمه نامه معتبر.
 • اتوبار ایران زمین با بسته بندی کامل و خاور موکت کاری شده مخصوص اثاث کشی بصورت شبانه روزی
 • کامیون – خاور – ایسوزو – وانت بار . نیسان وانت همگی در ناوگان گلها تهران و در منطقه ایران زمین تهران وجود است.

حمل محموله های در تمامی ساعات شبانه روز

چرا که نیاز به حمل محموله های در کلان شهر ها در تمامی ساعات شبانه روز وجود دارد.این یک اتفاق طبیعی در اتوبار ایران زمین آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است.لذا در ساعات غیر اداری و کاری هم میتوانید باربری ایران زمین را در کنار خود داشته باشید. بنابراین در 24 ساعت هر روز میتوانید از سرویس های باربری ایران زمین بدون هیچ محدودیت زمانی استفاده کنید.

هر ساعت از شبانه روزی که نیاز به خدمات اتوبار ایران زمین داشته باشید میتوانید با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید.محدودیت زمانی در کار اتوبار ایران زمین تهران تقریبا بی معناست.باربری ایران زمین آماده سرویس دهی به شما در هر لحظه و هرکجای تهران با بهترین خدمات است.اتوبار ایران زمین آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.

به اتوبار گلها تهران چه امتیازی میدهید ؟
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]