اتوبار باربری مینی سیتی با خدمات ویژه

سریع ترین خدمات باربری در مینی سیتی در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس . باربری در گلها به صورت شبانه روزی سرویس های اتوبار ارائه می دهد . پوشش سراسری باربری مینی سیتی گلها در تهران شامل باربری شمال تهران ، غرب تهران ، شرق و مرکز تهران است .

اتوبار در مینی سیتی آماده خدمت رسانی به اهالی محترم مینی سیتی می باشد. اگر به دنبال یک اثاث کشی بدون استرس و بدون دغدغه هستی نیازی به اتلاف وقت نیست. اتوبار و باربری مینی سیتی آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است. از افتخارات باربری مینی سیتی این است که از ابتدای کار تا اتمام کار رضایت مشتری را جلب میکنیم.

باربری مینی سیتی با سال ها سابقه ی درخشان در صنعت جابجایی دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران می باشد. اتوبار مینی سیتی به صورت همه روزه و همه ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه مینی سیتی می باشد. شرکت جابجایی و ترابری اتوبار و اتوبار گلها را به خاطر بسپارید. چندین سال تجربه ی ما در این کار باعث میشود جای نگرانی برا شما باقی نماند.

88361590 88535905 44041076 44013110 09127122611
44047140 22140314 22140611 44975765 44975768

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت

با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید.هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود.اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید.ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی مینی سیتی میباشد.کارگران بسته بندی در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود.

باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.باربری مینی سیتی از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.

   

کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار اتوبار مینی سیتی

شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در اتوبار مینی سیتی بهره مند گردید.در مجموعه ما همیشه رعایت اخلاق و ادب توسط کارگران جز اولین اصول کاری بوده است.کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانند در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند.

دو دهه تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند.کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری در مینی سیتی با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.

اتوبار مینی سیتی تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست.این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری مینی سیتی به منزل جدیدتان منتقل کنید.کارگران باربری متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری مینی سیتی هستند.

خدمات ویژه باربری مینی سیتی

 • اتوبار و باربری مینی سیتی دارای کامیونهای بزرگ و موکت کاری شده.
 • ارسال بهترین سرویس اتوبار ( وانت، نیسان، خاور، مسقف و روباز )
 • اتوبار مینی سیتی وانت بار با کارگر و بدون کارگر
 • اتوبار و باربری مینی سیتی دارای مجوزرسمی از اتحادیه باربری های تهران و شمیرانات.
 • انواع ماشین آلات باربری و تجهیزات برای حمل نقل و جابجای
 • حمل ساید بای ساید و پیانو با باربری در مینی سیتی
 • با پیشرفته ترین و مدرن ترین خدمات وانت بار مینی سیتی
 • اعزام نیروی متخصص اتوبار و بسته بندی خانم ( فقط از ساعت 8 صبح تا 2 بعد ظهر برای محیطهای 100 درصد زنانه )
 • بسته بندی بصورت تضمینی و تخصصی
 • بزرگترین ناوگان حمل بار در مینی سیتی درون شهری و برون شهری.
 • با هزینه کارشناسی شده و حتی کمتر از تعرفه اتحادیه
 • باربری مینی سیتی با کادری مجرب خوش اخلاق و ورزیده
به اتوبار گلها تهران چه امتیازی میدهید ؟
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]